KONST / Litografier / Serigrafi 14052200
nr 1405 2200
Maria Manuela Vintilescu
(f. 1959), Sverige
Serigrafi, 3 st, Signerad, numrerad 81/125. Motivet: 40x40cm, yttermått inklusive ram: 60x60cm
Maria Manuela Vintilescu, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1959.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:46:17
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Maria Manuela Vintilescu
Läs mer om Maria Manuela Vintilescu